Movies
Ratings
344
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
John WickRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5