Movies
Ratings
58 The World of LoveRated ★ 3.0 The World of LoveRated ★ 3.0
 The Exit 8Rated ★ 3.0 The Exit 8Rated ★ 3.0
 CoralineRated ★ 4.5 CoralineRated ★ 4.5
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 WeaponsRated ★ 2.0 WeaponsRated ★ 2.0
 Fallen LeavesRated ★ 3.5 Fallen LeavesRated ★ 3.5
 Linda Linda LindaRated ★ 5.0 Linda Linda LindaRated ★ 5.0
 PossessionRated ★ 4.0 PossessionRated ★ 4.0
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0 Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
 An Autumn TaleRated ★ 2.5 An Autumn TaleRated ★ 2.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
 KYRIERated ★ 3.5 KYRIERated ★ 3.5
 MimangRated ★ 4.0 MimangRated ★ 4.0
- SoroRated ★ 3.0
 Worst WomanRated ★ 4.0 Worst WomanRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
- A Thunderstrike from Nowhere!Rated ★ 1.5
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
 HimizuRated ★ 4.0 HimizuRated ★ 4.0