Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
PicnicRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 0.5
My Broken MarikoRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 5.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
BakumanRated ★ 3.0
Asakusa KidRated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0