Titles you rated
Kamome DinerRated ★ 4.0
SorumRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
M. ButterflyRated ★ 3.0
Nine LivesRated ★ 0.5
The Hating GameRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Metal LordsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5