Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0