Titles you rated
Fantastic FourRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0