Titles you rated
HolidayRated ★ 3.0
LiverleafRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 1.0
The CobblerRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The Family PlanRated ★ 2.0
Chances AreRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
UndocumentedRated ★ 3.0
Mao's Last DancerRated ★ 3.0
GloryRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0