Series
Ratings
73
The StrangerRated ★ 0.5
Tomorrow and IRated ★ 2.0
The Day of the JackalRated ★ 3.0- HitokowaRated ★ 3.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
11.22.63Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
Y: The Last ManRated ★ 1.0
Death's GameRated ★ 3.0