Movies
Ratings
72
A Very Long EngagementRated ★ 4.0
AnnieRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Four MinutesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0
No ReservationsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0