Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0