Titles you rated
Porco RossoRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- Save The CatRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
GraceRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Marx Can WaitRated ★ 2.5
The Young Mother's HomeRated ★ 4.5