Movies
Ratings
223
RevolverRated ★ 1.5
MemoryRated ★ 3.5
Self/lessRated ★ 4.5
Killer EliteRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
SkylinesRated ★ 1.5
TimingRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 4.5
Dune DrifterRated ★ 1.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
CollectorsRated ★ 5.0