Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5