Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Sand CastleRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.5
Triple FrontierRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 4.0
Extraction 2Rated ★ 2.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0