Series
Ratings
276 The Terminal ListRated ★ 4.5 The Terminal ListRated ★ 4.5
 Chainsaw ManRated ★ 3.5 Chainsaw ManRated ★ 3.5
 The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5 The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
 Delicious in DungeonRated ★ 3.5 Delicious in DungeonRated ★ 3.5
 3 Body ProblemRated ★ 3.5 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.0
 Spy OpsRated ★ 3.5 Spy OpsRated ★ 3.5
 Nine PuzzleRated ★ 4.5 Nine PuzzleRated ★ 4.5
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 0.5 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 0.5
 Hellbound Season 2Rated ★ 2.5 Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5 Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
- Kirby: Right Back at Ya!Rated ★ 5.0
- Inazuma Eleven Go Chrono StoneRated ★ 3.5
- Inazuma Eleven GoRated ★ 4.0
 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
 TorikoRated ★ 3.5 TorikoRated ★ 3.5
 Singles' InfernoRated ★ 3.5 Singles' InfernoRated ★ 3.5