Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0- The First RideRated ★ 1.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5