Movies
Ratings
20
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0