Series
Ratings
35
Grand BlueRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
BITCH X RICHRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5