Movies
Ratings
156
Annie HallRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Tokyo!Rated ★ 3.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Be Kind RewindRated ★ 5.0
The Work of Director Michel GondryRated ★ 5.0
One Day...Rated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
YouthRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5