Movies
Ratings
767
Inside JobRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ActRated ★ 1.5
Zeitgeist: AddendumRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
BoundRated ★ 2.0
OutrageRated ★ 3.0
The Truth About Cats & DogsRated ★ 2.0
Harry BrownRated ★ 2.0
Out LiveRated ★ 1.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 1.5
Life of Hollywood KidRated ★ 1.5
Johnny MnemonicRated ★ 1.5
A PetalRated ★ 1.5
J. EdgarRated ★ 2.0
NotoriousRated ★ 4.0