Titles you rated
Corpus ChristiRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
Collective InventionRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
TrumboRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5