Titles you rated
AtonementRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 1.0