Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
NuggetsRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0