Titles you rated
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 4.0
Two Distant StrangersRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 0.5
The Birth of a NationRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0