Movies
Ratings
133- SinglesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Spring Bears LoveRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Gou Gou, the CatRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0