Movies
Ratings
88
The Italian JobRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
City of AngelsRated ★ 3.5
The Crying GameRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 3.5
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 4.5
Landscape in the MistRated ★ 5.0- Beyond The YearsRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
The StudentRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 5.0
The BowRated ★ 3.5
The EelRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0