Movies
Ratings
163
Home Alone 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0