Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.0
MasterRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 4.0
Dr. Dolittle 3Rated ★ 3.5
Scooby-DooRated ★ 2.0
The Santa Clause 2Rated ★ 4.0
The Flintstones in Viva Rock VegasRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
PanRated ★ 2.5
BeethovenRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0- The Apology KingRated ★ 3.0