Series
Ratings
517- VikingsRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5- 수험의 신Rated ★ 3.0
- 영원의 제로Rated ★ 5.0
- Security PoliceRated ★ 3.5
- Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 3.5
- Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 4.0
- Keiji 7-ninRated ★ 4.0
Tokumei kakarichô Tadano HitoshiRated ★ 4.0
Furuhata ChugakuseiRated ★ 3.0- Homicide Team 9 Season 1Rated ★ 3.5
- 판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 3.5
- ミス・パイロットRated ★ 3.0
- 交渉人スペシャル ~THE NEGOTIATOR~Rated ★ 3.0
- 간호사 아오이Rated ★ 3.5
- 죠시데카! 여형사Rated ★ 2.5
- RESCUE - 특별고도구조대Rated ★ 3.0