Movies
Ratings
64
Love in the Big CityRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
MissingRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
BarbieRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 3.5