Movies
Ratings
875
Darkest HourRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
HugoRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0