Titles you rated
- CandyRated ★ 3.0
EuropaRated ★ 2.5- BurrowRated ★ 3.0
- Bside GirlRated ★ 3.5
- Yuri in SummerRated ★ 2.5
- How she fellsRated ★ 3.5
- TwentyRated ★ 2.0
To LiveRated ★ 4.0
The Story of Qiu JuRated ★ 3.0
HeroRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.5
The Road HomeRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Ju DouRated ★ 3.5
Red SorghumRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.5
Lorna's SilenceRated ★ 2.5
OasisRated ★ 3.0
The Unknown GirlRated ★ 3.0
I Wish I KnewRated ★ 3.0