Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 3.0
Sid & NancyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
The Cable GuyRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 3.5
High TensionRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.5