Movies
Ratings
53
ShineRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Mission to MarsRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0