Titles you rated
- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 0.5
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0