Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0