Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
BeastlyRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
ElfRated ★ 3.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 4.0