Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Shazam!Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 1.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0