Titles you rated
Crying FistRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0