Movies
Ratings
165
NightcrawlerRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0