Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
Baki Hanma Season 1Rated ★ 1.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
히나마츠리Rated ★ 0.5- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 2.5
DearestRated ★ 3.5