Movies
Ratings
1046
Taken 2Rated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0