Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0