Movies
Ratings
86
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 5.0
High TensionRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0