Titles you rated
CruellaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0