Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0