Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.5
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5