Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5