Series
Ratings
58- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 2.5
MessiahRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5