Movies
Ratings
170
The Exit 8Rated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 1.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0